مزایا کالانکس siteplus915026.see5.net

کالانکس چیست؟

کالانکس چیست

کالانکس بازاری اجتماعی است که انواع سرویس و خدمات آنلاین را ارائه می‌دهد و بستری امن و مطمئن برای شروع کسب و کار اینترنتی و رونق کسب‌وکار فراهم می‌کند. محیطی کاربردی و آسان که برای فروش، ارائه خدمات، گفت‌وگو و کسب تجربه آماده شده است.

هر شخصی که محصولی در کارخانه، کارگاه،تولیدی یا منزل خود تهیه و تولید یا هر نوع کالای مجاز و ارزشمند تولید می‌کند یا عرضه کننده انواع محصول و خدمات است میتواند در کالانکس فروشنده شده و فروشگاه خود را راه‌اندازی کند. این محصولات میتواند شامل انواع مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صنایع دستی انواع اکسسوری‌ها یا حتی محصولات فرهنگی باشد.

کالانکس، سعی میکند همیار و دوستی خوش سلیقه برای شما باشد تا شما بتوانید به راحتی کالای مورد نظرتان را از بین انبوه محصولات انتخاب کنید. همینطور به شما کمک کند تا یک کسب‌وکار موفق و پر رونق داشته باشید.

کالانکس با شعار “آنلاین بفروش” در کنار شما هست تا از کسب و کار شما حمایت و در رشد آن همرا شما باشد.

مزایای کالانکس

مزایا کالانکس-siteplus915026.see5.net

خدمات پشتیبانی

پشتیبانی کالانکس

کالانکس نه تنها در ساخت فروشگاه همراه شماست بلکه در هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانی آنلاین و بیست وچهار ساعته از کسب و کار شما حمایت خواهد کرد. پشتیبانان کالانکس همواره درطی مسیر در کنار کاربران خواهند بود تا تجربه یک خرید لذت بخش را برای مشتریان ایجاد کند و ساخت فروشگاه آنلاین شما و فروش محصولات به راحتی انجام گیرد.

قبل از ارتباط با پشتیبانان لطفا بخش پرسش های متداول را مطالعه نمایید زیرا در این بخش  پرسش های احتمالی کاربران قرار گرفته و پاسخ آنها داده شده است. در صورت پیدا نکردن پاسخ سوال خود میتوانید به راحتی با پشتیبانان کالانکس در ارتباط باشید.

مراحل فروش در کالانکس

مراحل فروش کالانکس-siteplus915026.see5.net